top of page

Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl etki ediyor ?

   Vücudumuzun hastalıklara karşı yenik düşmesinin sebebi doğru çalışmayan bağışıklık sistemidir. Bağışıklık sistemini olumsuz etkileyen, vücutta halsizlik yorgunluk hislerine sebep olan dış etkenlerin en başında radyasyon gelir. Merkaba Yaşam Çiçeği ürünlerinin yaymış olduğu manyetik enerji, radyasyonun zararlı etkilerine karşı bedeninizi koruyan bir kalkan görevi görür. (Açık alanda %58 kapalı alanda %71 oranları arasında koruma sağlamaktadır. İnternet sitemizdeki raporlar bölümünde görüntüleyebilirsiniz)

 

​Bu sayede takılarımız, kişisel manyetik alanınızı (auranızı) , hücrelerinizi, DNA’nızı ve vücudun kendi kendini tedavi etme mekanizması olan bağışıklık sisteminizin güçlenmesini destekler. Hücrelerimizin enerji seviyelerini arttırır. Kuvvetlenen bağışıklık sistemi ve artan hücre enerjisi hem oluşabilecek hastalıklara karşı vücudu daha etkin savunur ve eğer varsa mevcut hastalıkların tedavisini destekleyerek iyileşme sürecini hızlandırır.

Neden Kararıyor? Nasıl Temizlenir? Temizletirsek Enerjisi Etkilenir Mi?

    Ürünlerimizde kullandığımız maden 925 ayar gümüştür. Gümüş yapısı gereği kararır. Gümüşün kararmasını engellemek için çeşitli kaplama işlemleri yapılır. Ancak bu kaplama işlemlerinde kullanılan materyaller kanserojen madde içermektedir. Bu nedenle ürünlerimizi kaplama yapmadan saf gümüş haliyle sunuyoruz. Kararan ürünümüzü, herhangi bir kuyum atölyesinde temizletebilirsiniz. Temizleme işlemi sonrasında ürünümüzün yaymış olduğu enerjide herhangi bir değişiklik olmaz.

Enerjiyi nasıl yüklüyorsunuz ?

    Merkaba Yaşam Çiçeği ürünleri, 10 yıllık özel laboratuvar çalışmaları sonucu üretilmiştir. Doğada var olan doğal volkanik minerallerin enerjilerinin gümüş külçelere aktarılmasıyla hazırlanır. Daha sonra özel imalathanemizde her bir ürün ayrı ayrı el işçiliği ile takı olarak üretilir ve müşterilerimize sunulur.

Ne kadar zamanda etkileri hissedilir? Yan etkisi var mı?

   Kullanılmaya başlanıldığı andan itibaren etkisini gösterir. Kullanan kişinin biyolojik yapısına bağlı olarak bedenin en ideal seviyeye gelmesi maksimum 21 gün sürer. Bu denge sağlanana kadar geçen süreçte uyku ya da uykusuzluk hali, eklemlerde ve kaslarda hafif ağrı, hafif baş dönmesi, vücuttaki toksin madde atılımını hızlandırdığı için sivilcelenme ve terleme görülebilir. Vücut ideal seviyesine ulaştıktan sonra bu etkiler ortadan kalkar.

Hangi tür rahatsızlıklara iyi geliyor?

Ürünümüzü kullanan müşterilerimizin geri bildirimlerine göre, kronik halsizlik, yorgunluk, uyku düzensizliği, kas ve eklem ağrısı, bel, boyun omuz ağrılarına iyi geldiği görülmüştür. diyabet hastaları yüksek tansiyon, migren iltihaplı eklem romatizması gibi şikayetleri olan müşterilerimiz çok olumlu sonuçlar aldığını tarafımıza bildirmiştir.

Sürekli mi kullanılması gerekiyor?

Evet, ürünlerimiz sürekli kullanılabilmesi amacıyla takı olarak tasarlanmıştır. Çıkarılması halinde çok kısa bir sürede beden eski haline dönecektir.

Hastalığı tedavi mi ediyor yoksa semptomları mı baskılıyor?

Ürünlerimiz bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun kendi kendini tedavi etmesini desteklemektedir.

Neden 3 ay garanti?

Ürünlerimizin, kullanan kişinin bedenini en ideal seviyeye getirmesi 21 gün sürdüğü için, özellikle herhangi bir hastalığı olan müşterilerimizin, periyodik olarak yapılan doktor kontrollerinde iyileşmeyi daha net görüp emin olabilmeleri amacıyla 3 ay iade garantisi vermekteyiz.

Ürünün enerjisi ne kadar devam eder?

Ürünlerimizde doğal volkanik minerallerin enerjisini kullandığımız için enerjisi süreklilik göstermektedir. Ömür boyu kullanabilir, torunlarınıza kadar miras olarak bırakabilirsiniz. Enerjisinde hiçbir eksilme olmaz.

Merkaba Yaşam Çiçeği ürünlerinin piyasada bulunan diğer manyetik takılardan farkı nedir?

Piyasada sunulan diğer manyetik takılarda manyetik enerji oluşturabilmek için mıknatıs kullanılmaktadır. Merkaba Yaşam Çiçeği ürünlerindeyse kesinlikle mıknatıs bulunmamaktadır. Ürünlerimiz %100 saf gümüş ve insan sağlığına faydalı doğal enerjilerle donatılmıştır.

MERKABA KOLYE BRONZ
bottom of page